10stk/taske SC UPC 3m Simpleks Fiberoptiske Patch kabel Sc Upc 3m 2.0 mm 3,0 mm Ftth Fiberoptiske Jumper-Kabel, Fiber Optic

kr79.04

Ny vare

På lager

Fiber Type Single Mode
Oprindelse KN(Oprindelse)
Mærke Langzhi
oprindelsessted Kina
Materiale PVC
IL 0.08-0.2 dB
Mængde 10stk
Model Tal2 SC UPC
RL 50dB
Stik FC SC LC ST
Kvalitetsstandarder Telecom Klasse,Carrier-Class
Item Længde 3m
Ferrule Polish PC/UPC/APC SC UPC til SC UPC
Stik Type SC/UPC
Exchangedbility 0.20
Om at tilpasse produktet Ja
Sted af produktionen Kina
Certificering WEEE
Model-Nummer SC fiberoptiske patch kabel
Størrelse 3m
Kompatibel Aruba
Løs Rør Diameter 0.9 mm 2,0 mm 3,0 mm

10STK/taske SC UPC 3M Simpleks fiberoptiske patch kabel SC UPC 3M 2.0 mm 3,0 mm FTTH fiberoptiske jumper-kabel-gratis fragt

Produkt-Egenskaber

Fiberoptiske med SC-jumper FTTH drop kabel

Ansøgninger

CATV

Optical fiber communication systems

Optisk fiber data transmission

Opbygning af netværk adgang

Kabelsystemer, ODF

FTTX-applikationer

Funktioner

Indsætningstab og tilbage refleksion tab

God echangeabilityGood Holdbarhed

Høj temperatur stabilitet

CE -, ROHS -, FCC

Egenskaber

1) Stik type: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA

2) Ferrule Ende-face: PC, UPCAPC

3) Core Type: Single-mode (SM: 9/125um), Multimode (MM: 50/125um eller 62.5/125um)

4) Kabel Antal: Simplex, Duplex, 6cores ,12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores...

5) Kabel Diameter: φ3.0mm,φ2.0mm, φ0.9mm

6) Kabel Længde: 1, 2, 3 meter eller tilpasset

7) Kabel type: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Plenum ,Pansrede

Specifikationer Specifikation Enhed FC, SC, LC/Armerede Kabler ST, MU MT-RJ, MPO E2000-Single-mode-Multi-tilstand-Single-mode-Multi-tilstand-Single-mode-Multi-tilstand-Single-mode-PC UPC APC PC UPC PC UPC PC APC dæmpning dB ≤2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3 Return loss dB ≥550 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75 Bølgelængde nm 1310,1510 1310,1510 1310,1510 1310,1510 Udskiftelighed dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 Vibrationer dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 driftstemperatur ℃ -40~75 -40~75 -40~75 -40~75 opbevaringstemperatur ℃ -45~85 -45~85 -45~85 -45~85 Kabel diameter mm φ3.0,φ2.0,φ0.9 φ3.0,φ2.0,φ0.9 φ3.0,φ2.0,φ0.9 φ3.0,φ2.0,φ0.9

Billede

server supermicro, headset yealink, cisco switch, ftth værktøj, skulder taske, ære, hair pigtail, mellanox connectx, netgear router, mikrotik routerboard